ucretsiz kargo
Zeus Koltuk Takımı
Zeus Koltuk Takımı

Ataşehir Mobilya Zeus Koltuk Takımı

3600 TL (Kdv Dahil) 4.140 TL
udetgar
fdbilhmgon
detay_alt

Mobilya’da Kalitenin Adresi – Ataşehir Mobilya

Ataşehir Mobilya olarak mobilya sektöründe istanbul anadolu yakası ve istanbul avrupa yakası üzerindeki 2 mağazası ile uzun süredir kendinden emin bir şekilde müşterilerin ilerlemekteyiz. Bir evin dekoratif yapısını değiştirecek bütün mobilya takımları ve aksesuarların perakende satışını çeşitli taksit imkânları ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz önde tutarak edindiğimiz vizyon ve misyonumuz ile hizmetimizi aktif olarak sürdürmekteyiz. 
Birçok mobilya modellerinin satışını yaptığımız gibi, birçok müşterimize mobilyaların uyumu ve dekoratif tasarımlar oluşturma konusunda da danışmanlık hizmeti vermiş bulunda piyasa fiyatlarının çok çok altında rakamlarla ev dekorasyonlarını hazırlamalarını yardımcı olmaktayız. Mağazamızdaki ürünler yanı sıra internet sitemizde inceleyebileceği inegöl mobilya ürünleri arasından dilediğiniz hakkında soru, sorun ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz. Türkiye'de aktif pazar büyüklüğüne sahip boydak grubuna ait bellona, gibi büyük mobilya markalarının yanı sıra başka Bursa - inegöl, istanbul, çanakkale, izmir, adana ve Ankara gibi mobilya üretim merkezlerinde 1000lerce fabrikanın üretmiş o sektöründeki uzmanlaşmış ekibiz tarafından özenle fiyat ve kalite arasındaki ilişki iyi tutularak seçilmekte ve sizlerin beğenilerine sunulmaktadır. Aktif olarak satışını gerçekleşt kategorilerinden bazıları şu şekildedir:

Yatak Odası Takımları

Ataşehir Mobilya olarak mobilya sektöründe istanbul anadolu yakası ve istanbul avrupa yakası üzerindeki 2 mağazası ile uzun süredir kendinden emin bir şekilde müşterilerin beğenisin dekoratif yapısını değiştirecek bütün mobilya takımları ve aksesuarların perakende satışını çeşitli taksit imkânları ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önde misyonumuz ile hizmetimizi aktif olarak sürdürmekteyiz. 

Yemek Odası Takımları

Ataşehir Mobilya olarak mobilya sektöründe istanbul anadolu yakası ve istanbul avrupa yakası üzerindeki 2 mağazası ile uzun süredir kendinden emin bir şekilde müşterilerin beğenisini dekoratif yapısını değiştirecek bütün mobilya takımları ve aksesuarların perakende satışını çeşitli taksit imkânları ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önde misyonumuz ile hizmetimizi aktif olarak sürdürmekteyiz.